piątek, 4 października 2013

Riviera Maya

Półwysep Yukatan i obszary wybrzeża zwanego Riviera Maya to jedne z najpiękniejszych i najbardzuiej urokliwych regionów Meksyku na wypoczynek. Ale nie tylko ten czynnik decyduje o atrakcyjności tego tropikalnego raju. Również ten region Meksyku uważany jest za najbardziej bezpieczną część kraju.
Wiadomości dochodzące do nas z mediów o wojnach narkotykowych i kartelach przemycających narkotyki z Meksyku do USA dotyczą regionów północy kraju. Miejsc położonych najbliżej granicy ze Stanami Zjednoczonymi.
Natomiast Jukatan i okolice Riviera Maya to bardzo spokojne tereny gdzie nikt Cię nawet nie zaczepi i gdzie spokojnie można wypocząć, nawet wychodząc poza obszar luksusowego hotelu.
Wiemy iż w kraju zwanym Polska, oferty wczasów w Meksyku są niezwykle drogie. Sami osobiście korzystamy z hiszpańskich biur podróży gdzie taka wycieczka kosztuje o wiele taniej i hotele z reguły są o klasę lepszą. Jeszce jeden ważny czynnik: Niestety nas jako Polaków zwykle lokują do hotelów z obywatelami Rosji, lub byłych republik radzieckich. Jak pewnie doświadczyliscie na wczasach w Egiptach , Tunezjach i innnych arabskich historiach....
Także Meksyk w najlepszym wydaniu czeka !!!!